Kulturni dan - ogled filma

V petek, 16. 2. 2024 bo za vse dijake (razen 4. a, 5. c in 5. d) organiziran kulturni dan. Ogledali si boste slovenski film Šepet metulja, ki je najstniška romantična drama o sanjah, premagovanju ovir in vztrajanju.
Jan, 17-letni navdušenec mehatronike in najstnik avtist se pridruži razredu, ki za podelitev štipendije v mednarodnem podjetju tekmuje v razvoju programske opreme sodobnega prezračevalnega sistema s pogonom na umetno inteligenco. V razredu je tudi privlačna glasbenica in edina punca Tara, ki si prav tako želi zmage. Razred vodi neizprosni učitelj Frenk, ki ne odobrava posebnih potreb učencev in hodi po robu z drugačnimi metodami praktičnega pouka. Jan kljub vsem oviram učitelja in sošolcev dokaže, da zmore. S pomočjo ambiciozne svetovalne delavke Zarje počasi napreduje v šoli in se zbliža tudi z direktorjem podjetja, ki ga vzame pod svoje okrilje.

Zbor: pred Kulturnim centrom Delavski dom Zagorje ob 8.45.

Po filmu vsi dijaki, ki ste naročeni na malico, le-to prevzamete pred delavskim domom. Po ogledu filma odidete domov.

Spremljevalci:
1. A Marija Urbančič Suhadolnik, Darja Vidrih