Dijaki in profesorji Srednje šole Zagorje in Srednje tehniške in poklicne šole Trbovlje smo zopet združili moči. Zasnovali smo projekt Poskrbi zase!,  v katerem mladostnike spodbujamo k razmišljanju o nezdravih navadah in spreminjanju življenjskega sloga. Mladi lahko s pomočjo QR kod dostopajo do kratkih videoposnetkov ali infografik, ki jih osveščajo o zdravem življenjskem slogu in jih spodbujajo, da razmišljajo s svojo glavo.

V torek, 20. 6. 2023, je potekala slavnostna podelitev priznanj Inovacij Zasavja 2023, ki jih podeljuje Zasavska gospodarska zbornica. Inovacija Poskrbi zase! je prejela srebrno priznanje.

Iskrene čestitke avtorjem projekta: Žiga Podplatnik, Eva Sobočan in dijaka Raul Blaznik in Jon Cvetko (Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje), Stana Kovač Hace, Živa Pirnar in dijakinji Pia Popotnik in Larisa Nurikić (Srednja šola Zagorje).