Aktivnosti na športnem dnevu so:

1.Smučanje na Rogli
2.Drsanje v dvorani Mestnega parka v Celju
3.Kopanje v  Thermana parku Laško
4.Bowling v Zagorju

1. Smučanje na ROGLI

–          Odhod: ob 7.00

–          Prihod v Zagorje: okoli 17.00

Spremljevalci: Andrej Naglav (vodja), Darja Vidrih.

Poskrbite za ustrezno opremo. Uporaba smučarske čelade je obvezna. Med smučanjem upoštevamo FIS pravila o   varnosti na smučiščih.

Če se prijavljeni dijak ne udeleži smučanja, plača prevoz.

2.      Drsanje v DVORANI MESTNEGA PARKA v Celju

–          Odhod: ob 7.45

–          Prihod v Zagorje: okoli 12.00

Spremljevalci: Bernarda Kričej (vodja), Bogo Lukan, Štefan Kološa, Vanda Macerl, Nataša Stražišnik, Zdenka Resnik, Maruša Kolar, Jožica Jelen Jurič.

DIJAKI BOSTE RAZDELJENI PO SEZNAMU NA DVA AVTOBUSA (sezname bo imela vodja aktivnosti).

PRVI AVTOBUS: 1. A, 1. B, 2. B, 3. A, 4. A (Jožica Jelen Jurič, Bernarda Kričej, Nataša Stražišnik, Bogo Lukan).

DRUGI AVTOBUS: 1. C, 1. D, 1. E, 2. A,  2. C, 2. D, 2. E, 4.C in 4. D (Štefan Kološa, Vanda Macerl, Zdenka Resnik,  Maruša Kolar).

OPOMBA: Svetujem vam, da se toplo oblečete. Drsalke si lahko izposodite na drsališču. Izposoja drsalk stane 3,00 evre, plačali boste na drsališču. Denar za izposojo drsalk imejte s seboj!

Drsališče bo na razpolago od 9.00 do 10. 30.

3.      Kopanje v Laškem

–          Odhod: ob 8.15

–          Prihod v Zagorje: okoli 13.30

Spremljevalci: Rudolf Uranič (vodja), Stana Kovač Hace, Tatjana Zupanc, Teo Gosak, Karmen Tofolini, Danica Štrtak, Anamarija Berdelak Potočnik.

DIJAKI BOSTE RAZDELJENI PO SEZNAMU NA DVA AVTOBUSA (sezname bo imel vodja aktivnosti).

PRVI AVTOBUS: 1. A, 1. B, 1. C, 1. D, 1. E, 2. A, 2. B, 2. C, 2. D (Rudolf Uranič, Stana Kovač Hace,  Karmen Tofolini).

DRUGI AVTOBUS: 2. E, 3. A, 4. A, 4. C in 4. D, 5. C in 5. D (Tatjana Zupanc, Teo Gosak, Danica Štrtak, Anamarija Berdelak Potočnik).

OPOMBA: S seboj imejte opremo za kopanje: kopalke, brisačo in topla oblačila za po kopanju. Upoštevajte pravila, ki veljajo na bazenu.

Na bazenu ste 3 ure.

4.      BOWLING V ZAGORJU

Je obvezen za dijake in dijakinje vseh letnikov, ki so bili prijavljeni na zimski pohod. Cena bowlinga je 3 evre. Denar za bowling imejte s seboj.

–          Zbirališče: pred bowling centrom v Zagorju

–          Začetek:

–          od 8.00 do 9.30  (1. B, 1. C,. 1. D, 2. E, 3. A)

–          od 9.30 do 11.00 (2. B, 2. D)

–          od 11.00 do 12.30 (4. A, 4. C in 4. D, 5. C in 5. D)

Spremljevalci: Tjaša Vogel (vodja), Marija Urbančič Suhadolnik, Živa Pirnar, Janja Rebolj, Anita Mazij, Lado Kovač, Mojca Omahne.

POMEMBNO!

Pred odhodom vzemite v šolski kuhinji malico, samo dijaki, ki ste naročeni na malico. Vsi, ki malice ne boste vzeli, jo morate odjaviti v tajništvu šole.

Športni dan je za vse dijake obvezen, razen za dijake z zdravniškimi obvestili.

Dijake opozarjam na primerno obnašanje in  upoštevajte navodil spremljevalcev.

Na športnem dnevu je uživanje alkohola in ostalih opojnih substanc strogo prepovedano!

Dijaki, ne pozabite!

Dijak se mora udeležiti tiste aktivnosti, na katero se je prijavil učitelju ŠVZ. Samovoljno prestavljanje na drugo aktivnost NI DOVOLJENO in  v  primeru neupoštevanja dogovora dijak ne bo imel opravljenega športnega dne.

Za izostanek brez zdravniškega opravičila se beleži 6 neopravičenih ur. Želim vam prijeten športni dan in pazite nase!

Rudolf Uranič, prof.