Turistična zveza Slovenije, Zavod RS za šolstvo in Center RS za poklicno izobraževanje so organizirali 20. mednarodni festival Več znanja za več turizma na temo Športna doživetja bogatijo mladinski turizem.

Ker je na zgoraj navedenem festivalu želela sodelovati tudi sodelovati tudi Srednja šola Zagorje, smo napisali turistično nalogo z naslovom Recharge-napolni se. Nalogo spremlja promocijski spot, ki je skupaj z nalogo objavljen na šolski spletni strani.

Recharge je dogodek, ki spremlja gorsko kolesarsko tekmovanje in nudi tekmovalcem, spremljevalcem in obiskovalcem sprostitev v obliki koncertov, kina in športnih iger. Gre za trajnostno naravnan dogodek, ki spoštuje Zasavsko tradicijo in promovira tako Zasavje kot barve naše šole.

Dijak in dijakinje, ki obiskujejo programe gastronomske smeri, ekonomske smeri in zdravstvene nege so osvojili srebrno priznanje.

Mentorica Anamarija Berdelak Potočnik