V šoli ste dobili uporabniška imena z domeno @sszagorje.si in gesla, ki vam omogočajo dostop do Office 365 in Teamsov

Prvo prijavo je potrebno opraviti čimprej.

V datoteki so navodila za prvi dostop do oblaka 365 – Povezava do datoteke

Ko se prvič prijavite, programi še ne delujejo, ker poteka proces aktivacije, ki lahko traja do nekaj ur, zato se po prvi prijavi odjavite in se po določenem času ponovno prijavite.

Napake pri prijavi

Če vam program ob prijavi izpiše napako preverite:

• ali ste pravilno odtipkali uporabniško ime in (ali) geslo (male in velike črke),
  • ali ste kot organizacijo izbrali svojo šolo – Srednja šola Zagorje

Če na enem računalniku delata dve osebi, ki obiskujeta različni šoli, je najboljše da ena oseba uporablja en internetni brskalnik, druga pa drugega. V primeru uporabe istega brskalnika na enem računalniku, je za spremembo vnosa organizacije potrebno v nastavitvah brskalnika brisati zgodovino, v kolikor je bila neka organizacija shranjena za privzeto.