1. ŠPORTNI  DAN (sreda, 7. 9. 2016)

Vsebine aktivnosti na športnem dnevu so:

A. Planinski pohod in plezanje na Vačah (za vse prve letnike)
B. Planinski pohod in plezanje na Vačah (za dijake drugih, tretjih, četrtih in petih   letnikov)
C. Planinski pohod na Klančiše (za dijake drugih, tretjih, četrtih in petih letnikov, ki ne gredo na Vače)

A. Razred 1. A, 1. B, 1. C, 1. D, 1. E
Planinski pohod in plezanje na Vačah
Kraj: Vače pri Litiji
Zbirališče: pred pošto v Zagorju

Odhod: ob 8.00

Prihod: okoli 13.30

Spremljevalci: Tjaša Vogel (vodja pohoda), Suzana Vozel, Barbi Vidmar, Anita Mazij, Jožica Jelen Jurič, Vanesa Škornik

B. Planinski pohod in plezanje na Vačah (za dijake drugih, tretjih, četrtih in petih letnikov)

Kraj: Vače pri Litiji

Zbirališče: pred pošto v Zagorju

Odhod: ob 8.00
Prihod: okoli 13.30

Spremljevalci: Rudolf Uranič  (vodja za plezanje),  Mira Pernat Bračko, Bogo Lukan, Marija Urbančič Suhadolnik, Štefan Kološa, Stana Kovač Hace, Teo Gosak

C. Planinski pohod do doma na Klančišah
Kraj: Klančiše
Zbirališče: pred šolo

Odhod: ob 8.30

Spremljevalci: Andrej Naglav (vodja), Karmen Pevec, Erika Prašnikar, Vanda Macerl, Tatjana Zupanc, Nataša Stražišnik, Resnik Zdenka, Štrtak Danica, Bernarda Kričej

POMEMBNO!

Pred odhodom na športni dan vzemite malico v šolski kuhinji, vsi, ki malicate v šoli.

Ne zamujajte! Pohod je potrebno opraviti peš!

Ne pozabite na primerno obutev, oblačila, malico in osvežilni napitek!

Plezalci strogo upoštevajte pravila varnega plezanja in ne spravljajte v nevarnost sebe in drugih!

Hodite v skupinah, ob robu ceste in ne iščite bližnjic!

Športni dan je za vse dijake obvezen, razen za dijake z zdravniškimi obvestili.

Na športnem dnevu je uživanje alkohola in ostalih opojnih substanc strogo prepovedano!

Želim vam prijeten športni dan in pazite nase!

Športni pozdrav!

Rudolf Uranič, prof.